Logo

Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce

Број на оглас: 1872768 | Објавен на: 19.07.2019, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 554 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 1500m2 vo poranesna Kravarska farma vo Belce cena po dogovor.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач