Logo

Se prodava silos 15 tonski.

Број на оглас: 1872771 | Објавен на: 31.05.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava silos 15 tonski cena po dogovor.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач