1 / 8
stolar vrsi popravki
1 €
22.04.2023 22:04

Аеродром / Скопје

Stolar izrabotuva mebel i vrsi popravki na kujni plakari ,fioki promena na sarki bravi,popravka na vrati,prozori.kreveti,stolici i drugi popravki vo vasiot dom.Montiranje i demontiranje na mebel,kompletna izrabotka na konjopoi, montiranje butkaci na vrati[amortizeri].montiranje na masini za sadovitel.070 398 821

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070398821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам