1 / 6
SE PRODAVAAT POLNACI ZA LAPTOP
1 €
30.10.2022 17:07

Штип / Штип

-se prodavaaat orginalni polnaci kako novi ne koristeni doneseni od germanija----------------CENA-1000 den------ -HP -19,5v, ; 18,5v ; 19,5v 19,5v 19,5v -DELL-19,5v -FUJITSU-19v ------cena 1000 DEN--------. -,torbip za lap top 500 den -inf na tel ;078-320-364

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам