Logo

SE IZNAJMUVA LUX STAN KAJ STARA RAMPA

Број на оглас: 1926351 | Објавен на: 09.10.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 85 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Draga Stojanovska broj4

Цена: 350 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se iznajmuva lux stan kaj stara rampa vo kisela voda so 3 sobi, kujna, banja, terasa, gostinsko wc, i ostava

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 agnesa

Потврден огласувач