Logo

*** Куќарка за куче / Kukarka za kuce ***

Број на оглас: 1931930 | Објавен на: 12.09.2019, 07:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Изработувам куќарки за кучиња од високо квалитетно масивно дрво со 2cm дебелина,премачкани со боја за дополнителна заштита,поткренати на ногарки и покриени со не р'ѓосувачки лим.
Разни димензии и бои-по ваш избор:
40x60cm - 2000 денари
50x70cm - 2500 денари
60x80cm - 3000 денари
70x90cm - 3500 денари
Може и други димензии и форми по ваша желба и замисла.
ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ДОМ СО КАРГО ПРЕВОЗ!
KOSKA SO IMETO NA VASETO KUCE +300 den

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач