1 / 1
Se prodava niva Begova Livada
8 €
Денес 09:49

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermeren Kombinat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070259654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам