Logo

Заменски лаптоп батерии и адаптери

Број на оглас: 1949776 | Објавен на: 25.06.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на лаптоп батерии и адаптери за сите модели на TOSHIBA, ACER, DELL, HP, LENOVO, ASUS, FUJITSU. Испорака низ цела Македонија. Набавете го бараниот производ преку нашата интернет продавница www.itrade.com.mk

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 iTrade.mk

Потврден огласувач