Logo

Avtodijagnostika - ZED BULL mini KEY tool

Број на оглас: 1953132 | Објавен на: 22.01.2020, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Поправка инструкции, Книги

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ZED BULL mini KEY tool Avto alatka za kodiranje na klucevi kaj poveke tipovi na avtomobili. (mozna zamena)

Најефтини професионални уреди за автодијагностика 070 598-026

Достава по брза пошта низ цела Македонија.

Огласи од: Razno

Razno

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Patiki

Потврден огласувач