Logo

Se prodava NEECHI masina

Број на оглас: 1959076 | Објавен на: 14.06.2019, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Се продава NEECHI машина за шиење многу зачувана.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач