1 / 11
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО нас.ПРЖИНО
80.000 €
Цената не е фиксна
14.01.2022 14:04

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

99 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kavalska 43

Се продава куќа во Пржино приземје + спрат.Приземје (Голема дневна,кујна остава,купатило) Спрат (3 собен со дневна,спална,детска,купатило,кујна и голема тераса),со две плочи и можност на доградба на спрат или поткровје,за повеќе информации јавете се на телефон : 070-555-784

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070555784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам