1 / 1
Prodavam polovni del za:Scania Fap,Mercedes,Zastava,Tamce,Om
10.000 МКД
16.01.2023 21:57

Прилеп / Прилеп

Prodavam sekakvi polovni delovi za : Scania112, 113, Fap 1314,1414,1620 ,Dajc 110,130 TAM, Mercedes 1213 ,Zastava 640/650 ,Tamce 2001 ,75,80 ...
070/504-107

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам