Logo

МЕРМЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ КАМЧИЊА

Број на оглас: 1992351 | Објавен на: 21.05.2018, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продаваЕВТИНО
Продажба на мермерни декоративни камчиња
Имаме бели сиви и кафени.Одлични за освежување и декорирање на вашите дворови и градини.
Цената е само 5 Евра за вреќа од 50кг.
Со тааколичина може да покриете површина околу 1м2.
Понудата е до истрошување на залихата.
Тел.078333079-ИГОР

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ИГОР

Потврден огласувач