Logo

Apartmani

Број на оглас: 1997098 | Објавен на: 19.08.2019, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 30 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 100 m²

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavat apartmani vo centarot na Bitola

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  toni

Потврден огласувач