1 / 10
Апартмани и соби во центарот на Охрид
9 €
Цената не е фиксна
07.03.2023 20:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Почитувани,

Се издаваат апратмани во центарот на Охрид.

Апартманите се комплетно опремени со кабловска телевизија и интернет, кујна, тоалет, тераса, паркинг простор

Повеќе информации на:
email: gerasovskiboris@gmail.com

https://www.booking.com/hotel/mk/gero-apartment.html?lang=xu

Viber: 070326698 077843315
070326698
077-843-315

Повелете Ве очекуваме!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
070326698 077843315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам