1 / 11
drski za pistol
2.000 МКД
30.09.2022 09:19

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

DRSHKI ZA PISHTOL M57, 7,62mmTT ,VISOKO KVALITETNA GUMA,ULJNO OTPORNA I OTPORNA NA ABENJE.
novi .ostanata uste edna.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

srgan
Потврден огласувач
075530061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам