1 / 3
Prodavam novi drveni kreveti
1 €
09.02.2020 02:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi, nekoristeni kreveti izraboteni od cisto drvo, so ekstra kvalitet, vo razni dimenzii na krevet 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 80x190,80x200, 90x190, 90x200, pogodni za spalni sobi, detski sobi, kako i apartmani i sobi za turisti. Cenata e po dogovor, isto taka mozna e i dostava nadvor od Ohrid.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
075875005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам