Logo

Мајстори за лепење плочки Стојковски

Број на оглас: 2001771 | Објавен на: 21.05.2018, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Вид на оглас: Се продава


Професионално лепење на секаков вид керамички плочки,гранит,декоративен камен и мермер. За повеќе слики од нашата работа можете да видите на Facebook : Мајстори за лeпење плочки "Стојковски" - Струмица. Информации може и на Viber 070/243-146 Мајстор Славе.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Славе