Logo

Такси превоз

Број на оглас: 2009981 | Објавен на: 13.06.2019, 05:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


TAXI Prevoz Makedonija Grcija Srbija AERODROM Skopje NAJ Evtino BEZBEDNO sigurno TOCNO !

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Синиша

Потврден огласувач