1 / 12
ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA VENECIJANER VARIOLAJT
1 €
25.06.2022 13:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВЕДУВАМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ АЛУМИНИУМ И ПВЦ РОЛЕТНИ,ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ

*** ДОПОЛНИТЕЛНА ЗАРАБОТКА : Препорачајте ги нашите производи на Вашите најбиски роднини и пријатели и добијте провизија од вредноста на производите.

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам