1 / 12
ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRAKOMARNICI
1 €
16.09.2022 06:39

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

-ПЛАСТИЧНИ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
-ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ И ДИМЕНЗИИ
-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР
-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ
-ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
-ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ ВО РАЗНИ БОИ И ПЛАТНА
-РОЛО КОМАРНИК - СО МОЖНОСТ ЗА КРЕВАЊЕ И СПУШТАЊЕ
-КОМАРНИК СО ШАРКИ-СО МОЖНОСТ ЗА ОТВАРАЊЕ
-ФИКСЕН КОМАРНИК
-ШИБЕР КОМАРНИК

Пластичните ролетни се најчесто употребуваните ролетни како кај нас така и во светот. Овој тип на ролетни нуди најдобра термичка и светлосна заштита во однос на цената. Исто така овие ролетни со новиот тип на широка пластична шина овозможува и заштита од надворешните временски влијанија и на самите прозори.


INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам