Logo

ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Број на оглас: 2019288 | Објавен на: 30.05.2020, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вид на оглас: Се продава


Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни, варилајт , роло и зебра завеси, пвц ролетни, комарници од сите типови

НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА РОЛО ЗАВЕСИТЕ:
При изборот на поставување на завеси на работното место или дома водечки е стремежот кон интересен и неконвенционален дизајн кој истовремено треба да е функционален и практичен.Токму со таа цел Ви претставуваме решенија, кои ги исполнуваат овој стремеж.
Богатиот асортиман, широките можности за вградување и разновидноста на бои и дезени прават овие решенија да бидат омилен средство за заштита од сонцето.
РОЛО ЗАВЕСИТЕ претставуваат замена за надворешните ролетни. Во зависност од материјалот од кои се изработуваат, можат да се користат за комплетно затемнување (blackout) или со различна пропусливост на светлина, најчесто се изработуваат од пластифициран материјал т.н screen , кој е и незапалив. Роло завесите ги имаме во избор на повеќе платна и бои.
Роло завесите:
- се изработуваат од текстилни ткаенини - 100% полиестер, полиестер и ПВЦ или од стаклени влакна
- материјалите се антистатични и лесни за чистење
- обезбедуваат од малку до стопроцентно затемнување
- богат асортиман на бои и дезени
- со исклучително лесен механизам за управување.
Пред да одлучите за поставување на роло завесите посетете не и уверете се во квалиетот кој го нудиме.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач