1 / 12
ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRA KOMARNICI
1 €
09.08.2022 07:55

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство и монтажа на високо квалитетни:
- ПВЦ ролетни
- Алуминиумски ролетни
- Комарници од сите типови
- Венецијанер 16мм,25мм,50мм
- Дрвен венецијанер 25мм и 50мм
- Варолајт завеси ( платно )
- Вариолајт завеси ( ПВЦ )
- Роло завеси , Роло - Screen, Роло - Blackout
- Зебра завеси, Зебра плисе, Зебра со апликации

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам