1 / 1
se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551
1 €
06.06.2022 09:37

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Trajko nikoloski

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
078363899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам