1 / 1
BOSE WAVE Radio
180 €
Цената е фиксна
29.05.2022 23:04

Струмица / Струмица

Se prodava radio BOSE WAVE vo dobra sostojba,kupeno od Germanija,evropski model. Aux-Input.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Aleksa
Потврден огласувач
070733875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам