Logo

CAJ ZA SLABEENJE

Број на оглас: 2051730 | Објавен на: 12.10.2019, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 370 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ®
🔜 ОСЛАБИ СЕ БРЗО И ЗДРАВО ОД ПРИРОДЕН ЧАЈ✅
-НАПРАВЕН ОД 9 ПРИРОДНИ БИЛКИ🌻🌱🌿🍀🍃🌸🌼🎍🌹
🔜 ДЕЛУВА БРЗО ✅
❗️ВРЕДИ ДА СЕ ПРОБА❗️
ℹ️Се употребува како нормален чај, 30 мин пред јадење!
- нетто 100 гр
- цена 390 денари
( za naracka na 070 789 356 ili na fb page Bio as )

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Prirodni AS Lekovi

Потврден огласувач