Logo

Apartman za stranci vo strog centar

Број на оглас: 2055162 | Објавен на: 24.08.2019, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 130 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava apartman vo strog centar na 2 minuti od korzo i 5 minuti od pazar. Ima kompletno uredena kujna, trpezarija, dnevna, zaseben toalet i toalet so kupatilo, masina za perenje, Wi-Fi, kabelska, klima i tri spalni sobi. Ima i zaseben parking prostor.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Viktor

Потврден огласувач