Logo

Apartman za stranci vo strog centar

Број на оглас: 2055167 | Објавен на: 23.08.2019, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Apartman za stranci na 2 minuti od korzo i 5 minuti od pazar. Ima dnevna, kompletno uredena kujna, zaseben toalet, toalet so kupatilo, masina za perenje, Wi-Fi, kabelska, dve spalni. Ima i zaseben parking prostor.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Viktor

Потврден огласувач