Logo

20% Popust na cistenje so KIRBY

Број на оглас: 2055684 | Објавен на: 17.06.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Перење на теписи

Вид на оглас: Се продава


20% Попуст на чистење со KIRBY !!!
-отстранување на грињи и прав од вашите душеци и гарнитури
-чистенје односно тресенје и перење на килими со сува пена на лице место
ГРАТИС ЧИСТЕНЈЕ НА ДЕТСКИ КРЕВЕТЧИЊА!!!
НАПОМЕНА: Препаратите кои ги користиме се еколошки и не се штетни ниту по здравјето нити за околината !!!
Контакт: 078- 842 847

kirby , kirbi , cistenje

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 alek

Потврден огласувач