Logo

Се продава куќа

Број на оглас: 2062080 | Објавен на: 20.10.2019, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 180 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 180 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 2003

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Адреса: Св.Николе

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava del od kukja vo centralno gradsko podracje so povrsina od 180m2,dvor od 180m2,pomosna prostorija od 18m2 i garaza 15m2.Kukjata e so poseben vlez i poseben dvor,relativno e nova od 2003 godina so parno greenje,klima uredi i satelitska antena.Cena po viduvanje.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач