1 / 12
Издавам викендичка на само 4,5км од центарот на Охрид
85 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
28.03.2023 20:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Викендицата е во село Рамне, на само 4 километри од центарот на Охрид. Идеална е за вистинско уживање во природа, со семејството или пријателите, на кратки или продолжени одмори и бегство од градската гужва, бучава и загаден воздух. Располага со три соби (две дневни соби, 2 кујни и спална), две купатила, две огромни тераси со незаменлив поглед на Охридското езеро и Самоиловата тврдина, како и слободен паркинг. Капацитетот на викендицата е од 8 до 10 лица. Во непосредна близина тече чиста изворска вода. Комплетен комфор за вистински одмор (идеален одмор за две семејства). Се издава цела, а може и одделно по апартмани. Цената за цела викендичка е 85 евра, минимум две ноќевања. По апартмани цената е 40 евра, со посебна спална соба, 30 евра голем апартман и 25 евра посебен апартман. За подолг престој, цена по договор. Има wi-fi, клима уред, скара и кабловска.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се изнајмува од:

Lidija
Потврден огласувач
078249759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам