1 / 4
Prodavam ukras za vo dvor star preku 60g
150 €
05.02.2022 08:39

Бутел / Скопје

Prodavam masina za sadenje pcenka sto ja vlecel konj vo ispravna sostojba stara e preku 60 godini za uras vo dvor ili za upotreba
tel: 071 343 487

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

/
Потврден огласувач
070968345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам