Logo

Nova "GRUNDIG" Presa (Pegla) za kosa

Број на оглас: 2092536 | Објавен на: 04.10.2016, 00:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на коса

Вид на оглас: Се продава


KVALITETNA Presa za kosa
1 Godina Garancija

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Blazo