1 / 4
IZDAVAM SOBI ZA STUDENTI VO CENTARO NA GRADOT
По Договор
28.11.2022 09:27

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

150 m²

Спрат:

3

Греење:

Централо

-se izdavaat sobi za studenti
-sobite se opremene so tv wi-fi kupatilo greejne

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
0038975599757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам