1 / 12
KOMARNICI ROLO VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT ZEBRA
1 €
16.09.2022 18:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Монтажа на роло завеси во избор од над 1000 бои и платна со неприкосновен квалитет.

РОЛО ЗАВЕСИТЕ претставуваат замена за надворешните ролетни. Во зависност од материјалот од кои се изработуваат, можат да се користат за комплетно затемнување (blackout) или со различна пропусливост на светлина, најчесто се изработуваат од пластифициран материјал т.н screen , кој е и незапалив. Роло завесите ги имаме во избор на повеќе платна и бои.

Информирајте се за дополнителни попусти за поголеми количини, како и за
венецијанер ролетни - алуминиум и дрво,
вариолајт завеси,
роло и зебра завеси,
пвц и ал. ролетни,
комарници,
како и фабрички цени со вклученана монтажа на ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ од Германскиот профил АЛУПЛАСТ:

Повеќе информации,одговори и понуди за сите горенаведени производи можете електронски да добиете на следниов линк : facebook.com/venecijaner
или на

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам