Logo

prodazba na obleka za zeni na golemo po povolni ceni

Број на оглас: 2094744 | Објавен на: 03.07.2020, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Други

Големина: 42

Боја: Други

Цена: 1 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


se prodava zenska obleka na golemo i malo po najpovolni ceni. , 62den. za parce
TEL. 070/264-200

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Бритекс

Потврден огласувач