1 / 12
ROLETNI ROLO ZEBRA KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT
1 €
21.09.2022 16:50

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Автоматизирано производство проследено со професионална монтажа и сервис на високо квалитетни :
- ВЕНЕЦИЈАНЕР ролетни од 16мм и 25мм,
- ВАРИОЛАЈТ завеси во голем избор на бои и платна,
- ПВЦ и Алуминиум РОЛЕТНИ со врвен репроматеријал единствен во Македонија,
- КОМАРНИЦИ од сите типови (фиксен, врата, шарки, роло, роло во рамка, плисе)
За сите производи користиме врвен репроматеријал и ги поседуваме сите сертификати за квалитет и ISO стандарди, како и увозна програма на врвни светски брендови за:
- РОЛО завеси во над 1000 платна бои и дезени, роло screen, роло blackout ,
- ЗЕБРА завеси, зебра плисе, зебра со штампа-апликации,
- ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР со димензии / 25мм и 50мм,
- ПВЦ ВАРИОЛАЈТ – во огромен избор на бои и дезени / normal, vip ,перфориран
Сите производи се изработуваат по автоматизиран начин со најквалитни матаријали по светски стандарди и имплементирани ISO стандарди за кои даваме гаранција и неограничен сервис.

Инфо на 077670691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам