1 / 12
ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA VENECIJANER VARIOLAJT
1 €
24.09.2022 08:20

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ РОЛЕТНИ И ЗАТВАРАЊЕ НА БАЛКОНИ/ ТЕРАСИ ЗА КОИ КОРИСТИМЕ РЕПРОМАТЕРИЈАЛ И ГРАНУЛАТ ОД ДЕЛУКС КЛАСА .

Предпрозорски систем, идеално решение за Вашите станбени објекти.
Едноставна монтажа, брза и чиста,
Едноставно сервисирање од надворешната страна
Можност за дополнително зголемување на сигурноста
Економична инвестиција
Заштита од временски непогоди
Спуштена ролетна дава добра заштита од дожд, град, снег, ветер, сонце, прејакa светлост и топлина.
Заштита од прекумерна топлина во летниот период
Заштита од загубена топлина во зимскиот период

Техничка спецификација

Кутија за прозор 150х150мм (мала кутија) во која собира ролетна со максимална висина од 1500мм,
Кутија за врата со димензии 180х180мм(голема кутија) во која собира ролетна со максимална висина од 2400мм.
Кутијата е изработена од ПВЦ
ПВЦ ламела - димензии 35mmx8mm
Рамна водилка - 53ммх22мм
Управување – Автомат на каиш.

Информирајте се за дополнителни попусти за поголеми количини, како и за венецијанер ролетни - алуминиум и дрво, вариолајт завеси, роло и зебра завеси, пвц и ал. ролетни, комарници и сето тоа со можност за плаќање на рати.
__________________________________

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам