Logo

prodavam mali gobleni

Број на оглас: 2096365 | Објавен на: 13.04.2019, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Вид на оглас: Се продаваprodavam vrameni vilerovi gobleni

2.000 den. - parce

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 o

Потврден огласувач