Logo

hyundai sonata 20.16v 2001stranska

Број на оглас: 2105676 | Објавен на: 13.10.2019, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Hyundai

Модел: Sonata

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sonata 20.16v 2001g stranska pali vozi komplet ili vo delovi za povece informacii na tel 078 845 983

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач