Logo

ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER

Број на оглас: 2110271 | Објавен на: 14.08.2019, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Производство , монтажа и обезбеден сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни со дебелина на лента од 21ммикрон и ширини од 16мм, 25мм, 35мм и 50мм со избор на повеќе бои и вариолајт завеси во повеќе типови на платна и бои,како и увозна програма за зебра, роло завеси, пвц и ал. ролетни, комарници од стите типови


INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Petar

Потврден огласувач