1 / 2
plocki za disk kocnici za velosiped
300 МКД
Цената е фиксна
10.10.2019 13:55

Прилеп / Прилеп

plocki so D= 18,5 mm , imam cetiri para, za dostavta vo drug grad ce se dogovorime.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078314187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам