Logo

stolce za hranenje

Број на оглас: 2117644 | Објавен на: 31.05.2019, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Вид на оглас: Се продава


kako novo malku koristeno Bertoni stolce za hranenje 2000 den. fiksno
tel. 072 225 281

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  bobi

Потврден огласувач