1 / 12
ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA
1 €
20.09.2022 09:52

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IZRABOTKA I MONTAZA NA KOMARNICI OD SITE TIPOVI - FIKSNI, VRATA , SARKI, ROLO, ROLO VO RAMKA, ROLO SIBER, PLISE.
MATERIJALOT E OD ALUMINIUM I FIBERGLAS MREZA SO NAJDOBAR KVALITET.

VOEDNO MONTIRAME I ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT , ROLO I ZEBRA ZAVESI.

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам