1 / 4
ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA
1 €
Цената не е фиксна
29.06.2022 06:58

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство, монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни 16мм и 25мм, венецијанер со прекршена, коса и полукружна корниза, венецијанер со бордури, копии на злато, сребро, бронза и вариолајт завеси за кои ги поседуваме сите сертификати за квалитет пропратени со ISO стандарди, како и увозна програма на роло завеси, роло screen, роло blackout , зебра завеси, зебра плисе, зебра со штампа, дрвен венецијанер 25мм и 50мм, пвц вариолајт – normal и vip, пвц и алуминиум ролетни , комарници од сите типови.
Гаранција 3 години со неограничен сервис за сите наши клиенти.
____________________________________________

**** ЕКСТРА ПОПУСТИ ОД 10 - 20% ЗА ПОГОЛЕМИ КОЛИЧИНИ КАКО И ДОПОЛНИТЕЛНИ ПОПУСТИ ДОКОЛКУ САМИ ГИ МОНТИРАТЕ ****

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам