Logo

Quicksilver / Mercury gumen camec so gumeno dno

Број на оглас: 2129477 | Објавен на: 17.09.2019, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 450 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Вид на оглас: Се продава


Cena fiksna.
Quicksilver / Mercury gumen camec so gumeno dno na naduvuvanje.
Izdisen go sobira vo bagaznik od pogolema kola.
Odlicna sostojba.
Informacii: 072 223 748 - Lazar

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Lazar

Потврден огласувач