Logo

Prodavam momo za bmw 20ki so gumi.. EXTRA

Број на оглас: 2130032 | Објавен на: 18.04.2019, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 290 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi momo 20ki so gumi 305/35/20 dva broja.. Znaci imam samo dve gumi.. Cenata e za dvete gumi i cetirite bandazi..

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач