Logo

УКРАСИ ЗА ДВОР И ГРАДИНА

Број на оглас: 2132662 | Објавен на: 25.11.2016, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


УКРАСИ ЗА вашиот дом или може и како поклон несекојдневен а убав и траен , ИЗРАБОТЕНИ ОД ДРВО СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ И ПОВОЛНИ ЦЕНИ.oд 350ден,Локација нас,Козле во близина на Германска Амбасада , мозе и со достава во околина на градот.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 pance