Logo

Masina Za Susenje Na alista Miele electronic T5213

Број на оглас: 2133037 | Објавен на: 16.10.2016, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Masina Za Susenje Na alista Miele electronic T5213

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Ilinka