1 / 6
Куќа во кривогаштани
16.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 13:49

Кривогаштани / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

127 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

00000000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Nikola Karev 3

Куќата е на 2 спрата од по 60м² со по 3 соби од спрат + гаража. Куќата е со чист имотен лист. За повеќе информации јавете се на
070/557750 истиот број и на вибер и 078/967515. Има место за договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

***
Потврден огласувач
079323220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам